Łódź, Polska
+48 784 33 22 73
kontakt@teatrmer.pl

Pinokio w DK Włochy

Pinokio w DK Włochy

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami 13.02.2022r. na spektakl Teatru MER pt. “Pinokio” do Okęckiej Sali Widowiskowej DK Włochy 🙂


Spektakl odbędzie się w ramach cyklu Bajowe Niedziele – spektakle dla dzieci w Okęckiej Sali Widowiskowej zawsze w drugą niedzielę miesiąca.

13.02.2021 r. (niedziela) godz. 13.00

Pinokio to niezwykły pajacyk, który potrafi mówić, poruszać się i myśleć. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżeppetto, przysparzał mu niemało kłopotów i przykrości aż w końcu opuścił go i poszedł w świat. Spotkało go tam mnóstwo nie zawsze miłych przygód, które jednak wiele go nauczyły i które z pewnością również Wam dadzą dużo do myślenia… Spektakl grany jest w czterech technikach lalkowych, urozmaicony ilustracją muzyczną oraz piosenkami.

Czas trwania 45 min, bajka od 4 roku życia

Wstęp płatny 15 zł od osoby.

Uwaga! Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego związanymi z koronawirusem SARS – CoV-2 i chorobą COVID – 19 organizator sprzedaje ograniczoną liczbę biletów przez system biletyna.pl. Informujemy, że dodatkowe bilety organizator będzie sprzedawał na miejscu, na 30 minut przed spektaklem wyłącznie osobom zaszczepionym po dobrowolnym okazaniu certyfikatu.