strony internetowe szczecin
Strona główna » Portfolio » Paka-MERa

Paka-MERa

24.09.2010, 22:19

Portal informacyjny Teatru MER -  "Paka-MERa"

 

W wyniku rozwoju Teatru MER, którego jesteśmy twórcami, powstał serwis internetowy "Paka-MERa".

Inspiracją do stworzenia "Teatru MER" była potrzeba samorealizacji aktorów, jako twórców. Chcieliśmy mieć całkowity wpływ na kształt i charakter artystyczny własnych projektów. Prostymi środkami tworzymy najbardziej kreatywny świat dla wyobraźni dziecka. Pobudzamy wrażliwość, wywołujemy uśmiech i poruszamy ważne problemy.

Od 2002 roku tworzymy i prezentujemy nasze spektakle na terenie kraju ale nieobce są nam również  trasy europejskie. Nasze przedstawienia gościły na polskich i europejskich festiwalach, w teatrach, Domach Kultury, szkołach, przedszkolach a warsztaty teatralne i działania artystyczne spotykały sie zawsze z ciepłym przyjęciem najmłodszych widzów. Coraz częściej pytaliście : Gdzie można was zobaczyć ? Jeśli tylko zechcecie nas zaprosić, przyjedziemy do Was. Mamy nadzieję, że  zdobyte doświadczenie zawodowe pozwoli spełnić nasze marzenia a Wam dostarczyć wielu niezapomnianych przeżyć.

Poza spektaklami prowadzimy warsztaty teatralne i plastyczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Współpracujemy z zawodowymi mechanizatorami i rzemieślnikami teatralnymi. Twórcami przedstawień i warsztatów teatralnych są wyłącznie dyplomowani aktorzy.

Zapraszamy

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 paka-mera.pl