strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » Urodziny Izy i Maćka w Paka-MERze

Urodziny Izy i Maćka w Paka-MERze

22.11.2010, 12:44

W sobotę odbyły się pierwsze urodziny w Paka-MERze. Iza i Maciek wspólnie z rodzicami od godziny 17:00 witali pierwszych gości. My staraliśmy się aby wszystko było dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Kiedy głosy roześmianych dzieci wypełniły sale Paka-MERy wiedzieliśmy, że przyszedł już czas na pierwszy punkt programu - spektakl.

Wszyscy zostali zaproszeni na salę widowiskową i zajęli wygodne miejsca. Rodzice wybrali krzesła a dzieci wygodnie usiadły na matach i poduszkach. Zgasło światło na widowni, zapaliły się reflektory teatralne i rozpoczęło się przedstawienie. Przez godzinę wszyscy byli świadkami przygód dwóch urwisów ,którzy postanowili uciec z domu i ukraść księżyc. Oczywiście jak w każdej bajce wszystko dobrze się skończyło.

Ale to był dopiero początek dobrej zabawy.

Kiedy wybrzmiały brawa aktorzy Teatru MER w świetle reflektorów teatralnych wnieśli dwa torty a ich twarze oświetlał blask palących się świeczek. Jubilaci zostali zaproszeni na scenę. Marzenia , mocne dmuchnięcia i głośne "Sto lat" wypełniło salę widowiskową. Zdjęcia ,życzenia i wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany we foyer Paka-MERy.

Oprócz tortu i szampana mali goście otrzymali specjalne zestawy ze smakołykami - imię i ulubiona postać z bajki widniała na każdym kolorowym pudełeczku. W tym czasie rodzice kosztowali pyszne babeczki przygotowane przez mamę jubilatów. Po poczęstunku dzieci do zabawy porwał nasz clown .

Wszyscy poznali sztuczki cyrkowe, żonglowali, puszczali wielkie bańki mydlane i uczestniczyli w konkursach.

Ale i rodzice zostali zaproszeni do zabawy. Wielkie chusty od aerial jogi i dmuchane piłki sprawiły wiele radości. I tym małym i dużym....Z wypiekami na twarzy obiecali ,że w przyszłym roku spotkamy się na kolejnych urodzinach.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z urodzin Izy i Maćka kliknij TUTAJ

Zapraszamy.

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl