strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » "Kraina Dziecka" 2010 - dzień II. Podsumowanie

"Kraina Dziecka" 2010 - dzień II. Podsumowanie

12.09.2010, 22:04

Za nami ostatni dzień "Krainy Dziecka" 2010. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili a rodzice uzyskali informacje dotyczące oferty i działalności "Paka-MERy".

Impreza zorganizowana przez Międzynarodowe Targi Łódzkie odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta. Patronaty medialne sprawowały: Branża Dziecięca, Świat Zabawek, zabawki.com.pl, Express Ilustrowany, radio planeta.fm oraz portale: strefamamy.pl, twoja-ciaza.com.pl, miastodzieci.pl, parenting.pl, dzieciwlodzi.pl, Nivena.pl, babciapolka.pl, uskrzydlone.pl, zabawki.com.pl, baby-shower.pl oraz naszemiasto.pl.

 W Hali EXPO swoją ofertę zaprezentowało niemal 50 firm: producentów i dystrybutorów wyrobów niezbędnych w okresie ciąży, macierzyństwa i dzieciństwa.

Salonowi KRAINA DZIECKA towarzyszyła Giełda Usług Opiekuńczo-Wychowawczych, w której udział wzięły łódzkie przedszkola, żłobki, szkoły tańca, szkoły muzyczne, kluby sportowe i inne instytucje pomagające rodzicom w zapewnieniu dzieciom odpowiedniego rozwoju i atrakcji.

Salon KRAINA DZIECKA zagościł już na stałe w kalendarzu wystawienniczym – mamy wracają co roku, przyprowadzając ze sobą coraz starsze dzieci. Na targach pojawiło się również wiele mam z brzuszkami. Halę EXPO odwiedziło blisko 4 000 osób – kobiety w ciąży, młodzi rodzice wraz z dziećmi. Dzięki bogatej ofercie produktów, usług i atrakcji dla dzieci wiele rodzin na targach spędzało kilka godzin.

Przy targach akredytowało się również 20 dziennikarzy, którzy chętnie przekazywali informacje o Salonie w prasie, serwisach radiowych oraz wiadomościach telewizyjnych.

Na kolejną edycję Salonu Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA zapraszamy we wrześniu 2011 roku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii foto z drugiego dnia targów.

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl