strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » "Paka-MERa" w Krainie Dziecka 2010

"Paka-MERa" w Krainie Dziecka 2010

09.09.2010, 16:13

Już w ten weekend (11-12 września) w Hali Expo odbędzie się IV Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka „Kraina Dziecka". Będziemy też i my - "Paka-MERa". Znajdziecie nas w boksie nr 40. Opowiemy Wam o naszych projektach, spektaklach, warsztatach teatralnych, plastycznych. Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia z lalkami z naszych przedstawień. Jacek , Placek, Pinokio i inni bohaterowie naszych bajek już czekają na Was :-)

W Hali Expo zaprezentują się także producenci i dystrybutorzy wyrobów niezbędnych dla rodziców i ich pociech, a także liczne przedszkola prywatne, szkoły tańca, szkoły sportowe, poradnie oraz inne instytucje, których oferta pozwoli rodzicom zapewnić swoim dzieciom atrakcyjne i pożyteczne sposoby spędzania wolnego czasu.

Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo niespodzianek i atrakcji, m.in. występy tancerzy z „You Can Dance", pokazowe lekcje języka angielskiego dla najmłodszych, pokazy jogi, capoeiry i aikido, zabawy z psami - terapeutami z Fundacji Ama Canem, warsztaty plastyczne oraz jesienną wymianę dziecięcej garderoby i wiele innych.

Na IV Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA zapraszamy do Hali EXPO (ul. Stefanowskiego 30) w dniach:

11 września 10.00 – 18.00
12 września 10.00 – 17.00

Kasy zamykane pół godziny przed końcem targów.

Bilety wstępu w cenie 1 pln, dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl