strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » Mały Książę nadlatuje z Teatrem MER, czyli...

Mały Książę nadlatuje z Teatrem MER, czyli...

05.02.2017, 10:05

Zapraszamy Was na wielką międzyplanetarną wyprawę! Naszym pilotem będzie nie kto inny jak najbardziej znany arystokrata na świecie – Mały Książę. Ten uroczy, wrażliwy chłopiec już od kilkudziesięciu lat uczy nas, czym jest prawdziwa miłość, przyjaźń i jak nie zapomnieć o nich w codziennym życiu. A my postanowiliśmy wybrać się wraz z nim w niesamowitą podróż.

Mały Książę na podstawie dzieła Antoine'a de Saint-Exupéry'ego (tłum. Jana Szwykowski) to najnowsza propozycja Teatru MER. To spektakl, zarówno dla dzieci i dla dorosłych, którzy dzięki głównemu bohaterowi poznają lub przypomną sobie odpowiedzi na najtrudniejsze pytania związane z relacjami między ludźmi. 

 

Kiedy startujemy? 

Z serią przedstawień w całej Polsce ruszymy jeszcze przed wakacjami, a premiera zaplanowana jest na maj. Tymczasem trwają próby, tworzymy oprawę muzyczną, a wraz z Katarzyną Stefaniak (autorką scenografii naszych poprzednich spektakli: „Pinokio”, „Gerda i Kaj”) pracujemy nad kostiumami, dekoracjami i lalkami. Historię Małego Księcia opowiemy w planie żywym z użyciem różnych technik lalkowych, tak bardzo lubianych przez wszystkich małych widzów. Warto dodać, że będziemy także gotowi do zorganizowania przedstawienia „pod chmurką”.

 

Zaproś Małego Księcia!

Jeżeli chciałbyś, żeby Mały Książę wylądował w Twoim mieście koniecznie prześlij e-mail na teatr@teatrmer.pl i zaproś nas do siebie :). 

 

Kolejne wieści wkrótce!

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl