strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » To ona namaluje świat Calineczki

To ona namaluje świat Calineczki

16.03.2013, 12:14

Scenograf naszej nowej premiery - Anna Zadęcka - Zięba - współzałożycielka Fundacji - ależ Gustawie!, aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie wydziału zamiejscowego we Wrocławiu, wydziału lalkarskiego, ukończyła również Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim kierunek zarządzanie kulturą.

Ciągle w ruchu, głowa pełna pomysłów, a do tego miłość do teatru. Będąc jeszcze studentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej prowadziła zajęcia z dziećmi w przedszkolach, prowadziła grupę plastyczną podczas "Artystycznych kolonii".

Współpracowała z wydawnictwem Ilustris z Wrocławia projektując pocztówki, Autorka dwóch indywidualnych wystaw (Klub Maska - Wrocław 2000r., Bagdad Cafe - Łódź 2001r laureatka konkursu organizowanego przez łódzki oddział "Gazety Wyborczej" na projekt koszulki związanej z Łodzią.

Pomysłodawczyni warsztatów platyczno - teatralno -recyklingowych - "Coś z niczego", które były realizowane m.in. podczas Pikniku na Księżym Młynie w Łodzi (wrzesień 2010r.), podczas wydarzenia Miasto Komiksów w Stalowej Woli (lipiec 2011r.), w Fabryce Sztuki w Łodzi (2012 r.). Prowadząca warsztaty z teatru cieni dla dzieci i dwutygodniowe zajęcia teatralne w Teatrze Pinokio w Łodzi.

Koordynator i prowadząca warsztaty "Lalki w przedszkolu", realizowane w ramach projektu "Dotknij Teatru" w placówkach przedszkolnych na terenie Łodzi, z zakresu edukacji teatralnej.

 I ..... wejdźcie do Parku Ani - TUTAJ - i sami zobaczcie.....

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 paka-mera.pl