strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » "Gerda i Kaj" - nowa premiera Teatru MER ! (aktualizacja)

"Gerda i Kaj" - nowa premiera Teatru MER ! (aktualizacja)

09.11.2011, 09:42

Z przyjemnością informujemy, że 10 grudnia odbędzie się nowa premiera Teatru MER - "Gerda i Kaj". Jeśli chcielibyście Państwo zaprosić Teatr MER do siebie prosimy o kontakt.

„Gerda i Kaj" - Klasyczna historia zostaje opowiedziana w nowy, dużo łagodniejszy i zdecydowanie bardziej dowcipny sposób, wzbogacona oryginalnymi piosenkami. Scenariusz oparty na baśni Andersena „Królowa Śniegu". To idealna propozycja Teatru MER w okresie świąt i zimowych ferii. Jesteśmy przekonani, że również w upalne letnie dni okryje Was chłodną bryzą i da chwilę wytchnienia, refleksji.

Jest to spektakl o niezwyciężonej sile miłości, wiary i poświęcenia. Kiedy Kaja porywa zła Królowa Śniegu jego siostrzyczka Gerda nie waha się opuścić rodzinny dom i przemierzyć cały świat, aby go odnaleźć. Podczas wędrówki spotyka wiele postaci - czasem miłych i chętnych do pomocy, jak Kruk czy Renifer, czasem dziwnych - Wrona, a czasem nawet groźnych - Mała Rozbójniczka. Czy Gerdzie uda się odnaleźć i odczarować Kaja? Jak sobie poradzi z Królową Śniegu? I co z tym wszystkim ma wspólnego Św. Mikołaj? O tym dowiecie się z naszego najnowszego przedstawienia.

Wkrótce więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Przejdż do archiwum wiadomości.

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl