strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » "Jacek i Placek " w Arkadach Kubickiego

"Jacek i Placek " w Arkadach Kubickiego

04.08.2010, 21:06

3. sierpnia mieliśmy przyjemność zaprezentować dwukrotnie spektakl "Jacek i Placek" w Arkadach Kubickiego. Nasze przedstawienie wielokrotnie gościło na scenach warszawskich zawsze spotykając się z ciepłym przyjęciem. Opowieść o dwóch takich co ukradli księżyc  obejrzało siedmiuset widzów, których serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

Ale to, co jeszcze bardziej nas cieszy, to fakt iż dzięki własnej scenie w Łodzi przy al. Piłsudskiego 135 będziemy mieli nareszcie możliwość zaprezentowania się łódzkiej publiczności. Po okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkich na nasze przedstawienia!!! Wkrótce w serwisie znajdziecie pełną ofertę wraz z repertuarem.

A teraz słów parę o miejscu, w którym graliśmy. Scena Letnia w Arkadach Kubickiego to organizowany przez Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Zamkiem Królewskim w Warszawie cykl imprez kulturalnych w okresie letnim. Ideą Sceny Letniej jest pobudzenie świadomości artystycznej i kulturalnej widowni poprzez prezentację ciekawych, różnorodnych i inspirujących wydarzeń. Organizatorzy pragną również, choćby częściowo zapełnić lukę powstałą w życiu kulturalnym stolicy, w wyniku zawieszenia działalności większość teatrów i sal koncertowych w okresie wakacyjnym.

Wydarzenie jest łatwo dostępne dla szerokiej widowni. Znamiennym faktem jest również lokalizacja Sceny Letniej w historycznym centrum stolicy, w Arkadach Kubickiego – miejscu  oryginalnym i prestiżowym. Niedawno zakończony, wieloletni remont wydobył potencjał  oraz unikalną atmosferę Arkad czyniąc je miejscem organizowania imprez kulturalnych.

 

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl