strony internetowe szczecin
Strona główna » Aktualności » "Karawana Europa 2011" i Teatr MER

"Karawana Europa 2011" i Teatr MER

08.08.2011, 20:08

Rozpoczęła się piąta edycja wędrującego festiwalu sztuki i animacji "Karawana Europa". Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki - pomysłodawca i autor projektu - realizuje go już po raz piąty wspólnie ze Stowarzyszeniem Scena 96, Staromiejskim Domem Kultury w Warszawie i 10 ośrodkami kultury w województwie mazowieckim: Dąbrówce, Jadowie, Węgrowie, Mrozach, Glinojecku, Raciążu, Chorzelach, Myszyńcu, Sannikach i Łącku. Pomysłodawcy postawili sobie za cel zainteresowanie dzieci, młodzieży i dorosłych teatrem i działaniami o charakterze parateatralnym i plastycznym, które wyzwalają wyobraźnię, zdolności twórcze oraz stanowią ciekawy sposób spędzania czasu wolnego.

W tym roku wędrowni aktorzy i bajarze odwiedzą 10 wybranych miejscowości na terenie naszego województwa. W przestrzeni miast i miasteczek zaprezentują każdego dnia po dwa przedstawienia - jedno dla dzieci, drugie dla dorosłej publiczności. Na wszystkich miłośników zabawy na wolnym powietrzu czekać będą różnorodne atrakcje: gry, zabawy, cyrkowe popisy i działania plastyczne. Tak więc dzień Karawany to radosny festyn na ulicach mazowieckich miejscowości. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest oczywiście bezpłatny.

Teatr MER zagra spektakl "Jacek i Placek" w Chorzelach - 14. sierpnia (niedziela 16:30) i w Myszyńcu - 15. sierpnia (poniedziałek 16:30).

Zapraszamy

 

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 teatrmer.pl