strony internetowe szczecin
Strona główna » Imprezy » Organizacja imprez przez Teatr MER

Organizacja imprez przez Teatr MER

28.09.2010, 12:10

Specjalnością Teatru MER są działania teatralne, oprawa plastyczna imprez oraz przedstawienia teatralne dla dzieci. Doświadczenie i umiejętności zdobyte przez lata pracy w zawodowym teatrze oraz przy organizacji imprez kulturalnych pozwalają nam na profesjonalną realizację Państwa pomysłów. Tworzymy i realizujemy projekty imprez kulturalnych dla klientów indywidualnych, firm, szkół, ośrodków kultury, placówek oświatowych...

Proces tworzenia projektu rozpoczyna się w Teatrze MER wraz z narodzinami idei imprezy. Jej forma jest wypadkową wielu wymagań. Ilość uczestników, wiek, zainteresowania, miejsce, charakter - to tylko niektóre z czynników, jakie musimy uwzględnić w swojej pracy. Projekt uzyskuje swój ostateczny kształt stopniowo w wyniku długiego, żmudnego procesu. Staramy się by efekt końcowy odpowiadał duchowi stworzonych wcześniej projektów Teatru MER. Nie ulegając krótkotrwałym, sezonowym modom staramy się równocześnie nadawać im wyrafinowaną, stylową formę współgrającą z oczekiwaniami naszych klientów.

W dobie komputerów i błyskawicznego przepływu informacji nadal najważniejszy jest dla nas osobisty kontakt, dyskusja i wymiana poglądów. Chcemy być partnerem, który szybko reaguje na zmieniający się świat. Naszą ofertę rozwijamy i udoskonalamy, by mogli Państwo wybrać to co najlepsze. Zamierzamy dobrze i fachowo doradzać naszym klientom, zostawiając im wolność wyboru. Cenimy swobodę poszukiwań dlatego ważny jest dla nas rozwój.

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 paka-mera.pl