strony internetowe szczecin
Strona główna » Imprezy » Rodzinna niedziela z Milką w salonie Volvo

Rodzinna niedziela z Milką w salonie Volvo

04.07.2011, 19:47

27. lutego 2011r. za sprawą czekolady Milka i Teatru MER salon Volvo w Łodzi zamienił się w fioletową krainę zabaw i bajki. Główne miejsce ekspozycyjne, zajmowane na co dzień, przez normalne samochody zajęło czekoladowe Volvo XC60! Takie przynajmniej było wrażenie na wejściu! Tego dnia na dzieci i rodziców odwiedzających salon czekało sporo atrakcji, w tym drobne słodkie upominki od marki Milka, znanej z najdelikatniejszych czekolad i pralinek oblewanych czekoladą z aplejskiego mleka. Okazją do takiej dekoracji salonu przy zbiegu Kolumny i Rzgowskiej był trwający konkurs „Graj w fioletowe", w którym rzeczywiście można wygrać prawdziwe Volvo XC60! Ale fioletowo-białe Volvo to nie jedyna atrakcja jaką miały dzieci w niedzielne południe.

Za sprawą NOVA, która programowo angażuje się w projekty dla najmłodszych (ostatni to konkurs rysunkowy dla łódzkich przedszkoli „Nasze bezpieczne podróże samochodem") dzieci mogły obejrzeć przygody „Jacka i Placka" w wykonaniu aktorów teatru lalek MER, poznać tajniki żonglerki cyrkowej, nauczyć się rysować krowę, chodzić na szczudłach, puszczać wielkie mydlane banie, zrobić fioletowy makijaż oraz pozować do pamiątkowych fotografii.Podczas przedstawienia rodzice mogli zobaczyć pokaz hamowania Volvo S60.

Największą atrakcją okazał się konkurs na najbardziej fioletową rodzinę. Naprawdę nie spodziewaliśmy się takiej inwencji i dzieci, i rodziców. Każdy przychodzący miał choćby jeden niewielki element w tym kolorze. Szczególnie trudne zadanie mieli chłopcy, bo fiolet w ubiorach i ozdobach to domena dziewczynek. Tym większe więc uznanie należy się drużynie pana Przemysława Bąka. Synowie Piotruś i Bartosz założyli specjalnie na tę okazję uszyte przez mamę fioletowe kamizelki i spodnie, a cała trójka zapięła pod szyją fioletowe muchy.
A że poziom innych uczestników był bardzo wyrównany rozstrzygnięcie zapadło w dodatkowym konkursie żonglerskim. Tu pan Przemek okazał się najlepszy i to on z rodziną wyjechał na weekend wybranym przez siebie modelem Volvo.

źródło: volvo nova

catering łódź, remonty opoczno

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 paka-mera.pl